W 2005 roku Krystyna Gotowt-Rogala stworzyła markę, która przez wiele lat zdobyła zaufanie i uznanie wśród klientów. Jesteśmy firmą nastawioną na realizowanie oczekiwań, podejmujemy się niestandardowych projektów, a zadowolenie klientów sprawia, że nieustannie dążymy do perfekcji.
  
Proponujemy :

Florystykę ślubną : kompleksową ofertę począwszy od wystroju sal ślubnych i weselnych, dekoracji kościołów, oprawy ślubów plenerowych, zdobienia samochodów, aż po tworzenie bukietów i wiązanek ślubnych oraz realizację upominków i dodatków, upamiętniających ten wyjątkowy dzień.
Florystykę okolicznościową : klasyczne i oryginalne w swym charakterze bukiety i kompozycje kwiatowe, realizowane zgodnie z sugestiami i upodobaniami klientów oraz najnowszymi trendami florystycznymi.
Florystykę świąteczną i na specjalne okazje : różnorodne ozdoby, dekoracje świąteczne, wianki i dodatki komunijne, dekoracje chrzcielne.
Usługi florystyczne dla firm i instytucji : aranżacje witryn sklepowych, kompozycje sezonowe i okolicznościowe, kompleksowe instalacje florystyczne dla hoteli i restauracji, dekoracje stoisk handlowych i wystawienniczych, kompozycje kwiatowe do recepcji i biur.
Florystykę żałobną : niebanalne wieńce, wiązanki, kosze, kompozycje kwiatowe na urny, oprawę uroczystości żałobnych.
Dekoracje florystyczne : ozdobne aranżacje mieszkań, prywatnych przyjęć, kompozycje kwiatowe w koszach i naczyniach, okazjonalne bukiety, oprawa rocznic i wyjątkowych wydarzeń.

Usługi dekoratorskie pracowni : przerabianie mebli, aranżacje okien, drobne elementy wystroju wnętrz, personalizowane upominki i detale, realizacje pomysłów indywidualnych klientów.


Inspirujemy się wzajemnie.
POWRÓT